Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwszy samochód dla mamy z dzieckiem? 

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pierwszy samochód dla mamy z dzieckiem? 

    Część, szukam dla siebie samochodu jako że mam małe dziecko nie wiem co lepiej kupić do takiego transportu? Jestem mama na macierzyńskim i samochód jest mi bardzo potrzebny, tylko aby generował małe szkota. Może polecicie na co mam zwrócić uwagę.
    Last edited by gagatka; 19-10-2020, 11:04. Powód: link
  •    
       

    #2
    Jakiegoś vana najlepiej typu C-max.

    Skomentuj


      #3
      Ja bym powiedziała, że najlepszy jest taki, który może się w środku nieco uszkodzić. Małe dzieci lubią kopać i rzucać rzeczami, a ostatnio dywanikimusieliśmy wymienić i nie pytajcie dlaczego...
      Last edited by disne; 30-09-2020, 21:07. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Masz już środki przeznaczone na zakup auta? Mimo wszystko trzeba wydać minimum kilka tysięcy złotych, jak masz stały dochód, to kredyt gotówkowy w tym celu nie zawadzi. xxx
        Last edited by gagatka; 01-10-2020, 12:02. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Wydaje mi się, że sprawdzi się auto w wersji combi albo SUV. Na co dzień jeżdżę SUV-em, mam trójkę dzieci i spokojnie się mieścimy. Nawet, gdy wybieramy się na kilkudniowy urlop Jeżeli decydujesz się na zakup wozu to zacznij szukać mechanika, bo o dobrego w tych czasach trudno. Jak dla mnie, serwis ferrari katowice to było miejsce trudne do znalezienia, bo nie każdy warsztat zna się na samochodach tej klasy. Na całe szczęście się udało, z mechanika jestem zadowolona i nie zamierzam ich zmieniać.
          Last edited by gagatka; 19-10-2020, 11:04. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Ja z mężem planuje wziąć bus do anglii i stamtąd ściągnąć nasz wymarzony SUV
            Last edited by gagatka; 19-01-2021, 16:57. Powód: link

            Skomentuj

                   
            Working...
            X